spot_img
خانهارتباطات و فناوریسخت افزارکنسول «سگا جنسیس مینی ۲» اکتبر وارد بازار می‌شود 

کنسول «سگا جنسیس مینی ۲» اکتبر وارد بازار می‌شود 

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات دماوند – به نقل از ITiran – این شرکت پیشتر و در ماه ژوئن، از کنسول دیگری به نام مگا درایو ۲ رونمایی و اعلام کرده بود که این محصول در فصل پاییز و تنها در کشور ژاپن عرضه خواهد شد. حال طبق آخرین شنیده‌ها، به نظر می‌رسد که این دو کنسول در از روز ۲۷ اکتبر وارد بازار می‌شوند.  

این کنسول مینیاتوری جدید به بیش از ۵۰ بازی مجهز خواهد بود که از جمله آنها می‌توان به Sonic CS، Shining Force CD، Mansion of Hidden Souls، Night Striker و The Ninja Warriors اشاره کرد.  

طبق آخرین گزارش، شرکت آمازون واردکننده این کنسول به آمریکا خواهد بود و علاوه بر بهای خود کنسول، خریداران می‌بایست مبلغ ۲۲ دلار را نیز بابت هزینه‌های واردات و ارسال پرداخت کنند.  

این یعنی، روی قیمت ۱۰۳ دلاری که سگا برای جنسیس ۲ مینی در نظر گفته، ۲۲ دلار دیگر نیز اضافه خواهد شد که در نهایت، قیمت تمام‌‎شده برای کاربر حدود ۱۲۷ دلار خواهد بود. این در حالی است که خریداران ژاپنی جنسیس ۲ مینی تنها ۷۵ دلار را برای این محصول پرداخت می‌کنند.  

از دیگر بازی‌هایی که خریداران این کنسول می‌توانند از اجرای آنها لذت ببرند می‌توان به After Burner II، Super Hang On، Sonic ۳D Blast، Splatterhouse ۲ و Rolling Thiunder ۲ اشاره کرد.

یکی دیگر از نقاط جالب جنسیس ۲ مینی این است که به همراه یک کنترلر مجهز به شش دکمه عرضه خواهد شد. البته این کنسول با کنترلر سه دکمه‌ای که به همراه مدل نخست مینی نیز عرضه شد، سازگار است، با این حال، در برخی از بازی‌ها نمی‌توان از این کنترلر استفاده کرد.  

سگا در توضیحات این کنسول، مشخص نکرد که آیا می‌توان دسته دومی‌را نیز به دستگاه متصل و با آن بازی کرد یا خیر. اما در بیانیه مربوط به مدل مگا درایو ۲ مینی آمده بود که کاربران می‌توانند با پرداخت هزینه ۸ دلار بیشتر، از امکان بازی با دو دسته بهره‌مند شوند.

مقالات ذات صلة

آخرین اخبار