شنبه 26 خرداد 1403
spot_img
الرئيسيةآیفون ۱۴ پرو و ۱۴ پرومکس بار دیگر با رنگ‌بندی متنوع و...

آیفون ۱۴ پرو و ۱۴ پرومکس بار دیگر با رنگ‌بندی متنوع و طراحی جدید رؤیت شدند

رندرهای مفهومی جذابی از آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرومکس منتشر شده که طراحی آن‌ها را در ۶ رنگ نشان می‌دهد. علاوه‌براین به گفته‌ی یکی از تحلیل‌گران، اپل می‌تواند تا سال ۲۰۲۳ حدود ۱۰۰ میلیون آیفون ۱۴ به‌فروش برساند.

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات دماوند – به نقل از زومیت – رندرهای مفهومی جذابی از آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرومکس منتشر شده که طراحی آن‌ها را در ۶ رنگ نشان می‌دهد. علاوه‌براین به گفته‌ی یکی از تحلیل‌گران، اپل می‌تواند تا سال ۲۰۲۳ حدود ۱۰۰ میلیون آیفون ۱۴ به‌فروش برساند.

یکی از افشاگران خبرهای فناوری با نام کاربری Shadow_leak به‌تازگی رندرهای غیررسمی جدیدی از آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرومکس اپل در توییتر به‌اشتراک گذاشته است. این رندرهای مفهومی طراحی بدنه‌ی پشتی آیفون ۱۴ پرو را درحالی‌که مقابل آیفون ۱۴ پرومکس قرار دارد، نشان می‌دهند. این تصاویر نشان‌ می‌دهد پرچم‌داران آینده‌ی اپل از دوربین پشتی سه‌گانه بهره خواهند برد و علاوه‌براین، تأیید می‌کند که دوربین سلفی این گوشی‌ها در بریدگی پانج‌هول و قرصی‌شکل قرار داده خواهند شد.

رندر مفهومی آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس

به گزارش NotebookCheck، رندرهای غیررسمی جدید آیفون ۱۴ پرو و ۱۴ پرومکس این گوشی‌ها را در رنگ نقره‌ای، گرافیتی، طلایی، سبز، آبی و بنفش نشان می‌دهند. علاوه‌براین نشانه‌هایی در این تصاویر ارائه شده که ازجمله می‌توان به عدد ۱۳ در تاریخ نمایش‌داده شده روی نمایشگر این گوشی‌ها اشاره کرد که شاید اشاره‌ای به تاریخ عرضه‌ی آن‌ها در ۱۳ سپتامبر داشته باشد. همچنین مدل سبزرنگ آیفون ۱۴ پرومکس در این رندرها، تصویر زمینه‌ی ماهی را نشان می‌دهد که در سومین نسخه‌ی آزمایشی iOS 16 ارائه شده است.

رندر مفهومی آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس

استفاده از طراحی جذاب مطمئناً به اپل کمک می‌کند تا میلیون‌ها دستگاه آیفون ۱۴ به‌فروش برساند. مینگ‌چی کو، تحلیل‌گر معروف معتقد است که غول فناوری مستقر در کوپرتینو می‌تواند در نیمه‌‌ی دوم سال ۲۰۲۲، حدود ۱۰۰ میلیون دستگاه آیفون ۱۴ تولید کند. گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که فاکسکان فقط ۳۰ میلیون دستگاه آیفون ۱۴ پرومکس تولید خواهد کرد و تولید انبوع آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پرو نیز از اوایل ماه اوت آغاز خواهد شد. به‌نظر می‌رسد طبق برنامه‌ریزی‌ها، تولید انبوه آیفون ۱۴ پرومکس از اواخر اوت و تولید انبوه آیفون ۱۴ پرومکس نیز در نیمه‌ی اول سپتامبر شروع خواهد شد.

مقالات ذات صلة

ترك الرد

من فضلك ادخل تعليقك
من فضلك ادخل اسمك هنا

الأكثر شهرة