25.7 C
Tehran
دوشنبه 10 مهر 1402

سامسونگ در سکوت گوشی S21 FE را با اسنپدراگون 888 در هند عرضه کرد

سامسونگ بی سر و صدا گوشی گلکسی اس 21 FE را با پردازنده اسنپدراگون 888 در فروشگاه های خرده فروشی هند عرضه کرد.

مهلت یک‌ماهه رئیسی برای حل مشکل کندی اینترنت

شورای‌عالی فضای مجازی عصر امروز سه‌شنبه به ریاست سیدابراهیم رئیسی و با حضور سران قوای مقننه و قضائیه و سایر اعضای حقیقی و حقوقی تشکیل شد.

نماینده مجلس: مردم برای سرگرمی در پلتفرم های جهانی حضور ندارند

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی...

بررسی رمز ارز‌ها در کمیسیون امنیت ملی مجلس/ انتخاب رئیس کمیته باشگاه تحریمی ها

اخباربررسی رمز ارز‌ها در کمیسیون امنیت ملی مجلس/ انتخاب رئیس کمیته باشگاه تحریمی ها

به گزارش ITdna – سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیا اینکه جلسه عصر امروز این کمیسیون به بررسی رمز ارزها اختصاص داشت، گفت: در این جلسه لزوم بسترسازی قانونی برای مدیریت این پدیده اقتصادی و مبادلاتی نوپدید و مقابله با چالش‌ها و آسیب‌های مرتبط با آن مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

محمود عباس‌زاده مشکینی در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه امروز کمیسیون با حضور کارشناسان و نمایندگانی از بانک مرکزی و مرکز پژوهش‌های مجلس و همچنین معاونت اقتصادی وزارت اطلاعات برگزار شد. در این جلسه موضوع رمز ارز‌ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه لزوم بسترسازی قانونی برای مدیریت این پدیده اقتصادی و مبادلاتی نوپدید و مقابله با چالش‌ها و آسیب‌های مرتبط با آن مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

عباس زاده مشکینی تاکید کرد: همچنین مقرر شد برای تصمیم گیری، کمیته‌های تخصصی کمیسیون زوایای مختلف رمزارز‌ها را با دقت بیشتری مورد بررسی قرار دهند.

وی بیان داشت: همچنین در این جلسه آقای حسین نوش آبادی به اتفاق آراء اعضای کمیسیون، به عنوان «رئیس کمیته باشگاه تحریمی ها» انتخاب شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان داشت: آقای حسن همتی نیز به اتفاق آراء به عنوان «رئیس کمیته امنیت» کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

وی تاکید کرد: کمیته امنیت و کمیته باشگاه تحریمی‌ها از محوری‌ترین کمیته‌های کمیسیون هستند.

Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles